fbpx
Przejdź do treści

Tych czterech diet lepiej unikać. Mogą przynieść opłakane skutki – Występ w Dzień Dobry TVN

Ranking najgorszych diet, tym razem w Dzień Dobry TVN. Rozmawialiśmy trochę o tym czym rzeczywiście jest dieta, jak ją postrzegamy i dlaczego definiujemy ją źle. Mówiłem trochę o diecie Dukana, o dietach z nazwiskami, poście warzywno-owocowym oraz monodietach i dlaczego lepiej takiego sposobu odżywiania unikać.

Rozmowa potoczyła się całkowicie inaczej niż podobny temat dla portalu naTemat.pl, który także możecie posłuchać w formie podcastu.

Co nieco na temat diety warzywno-owocowej znajdziesz w tym artykule:

Starałem się także przekazać kilka informacji na temat sposobów odżywiania, które są warte uwagi, jedna z nich jest IF, czyli Intermittent Fasting, częściej spotykany jako dieta 8/16 czasami jako post dzienny 5/2, o którym nagrałem cały podcast. Z samego podcastu dowiesz się czym jest, jak działa, czy rzeczywiście pomoże nam zrzucić kilogramy i czy jest lepszy niż standardowa dieta redukcyjna. Znajdziesz go tutaj:

Zapraszam poniżej do odcinka 🙂

Ranking najgorszych diet
fot. DDTVN

Ranking najgorszych diet – kliknij w zdjęcie lub użyj linka poniżej 🙂

Unikajmy diet z nazwiskiem oraz tych wybiórczych. Nasz styl odżywiania powinien nas czegoś nauczyć, nowego, zdrowego schematu jedzenia. Jeżeli tego nie zrobimy, to wracamy do starych nawyków. My musimy przede wszystkim zmienić proporcje posiłków oraz ich jakość