dieta 1800kcal kamil paprotny dietetyk rybnik

Darmowa dieta 1800 kcal

Darmowa tym razem tygodniowa dieta 1800 kcal, którą dla was przygotowałem jest pełnowartościowa i dostarcza wszystkich wartości odżywczych jakie potrzebujemy do prawidłowego funkcjonowania. Sama dieta, choć jest standardowa, będzie wpływać pozytywnie na układ sercowy czy gospodarkę węglowodanową.

Co tam znajdę?

W jadłospisie znajdziesz 5 posiłków dziennie, ilość Białka: 15-17% Węglowodanów: 50%, Tłuszczu 33-35%, Błonnik: 35-40g. Kolacje i śniadania są tej samej kaloryczności przez co łatwiej jest żonglować posiłkami! To ogromne ułatwienie, bo możecie w razie braku produktów, na śniadanie we wtorek zrobić sobie kolację z piątku i kaloryczność zostanie zachowana 🙂

Dieta 1800, jak ją pobrać?

Dieta 1800 kcal jest do pobrania po zapisaniu się do darmowego newslettera. Spokojnie, spamować nie będę, co zresztą widać po aktywności na samym blogu 😛 Będę podsyłał jedynie najważniejsze informacje na temat nowych artykułów, podcastów i ewentualnych promocji. Formularz znajduje się tutaj poniżej:

.

Potrzebuję więcej… Lub mniej

Jeżeli Twoje zapotrzebowanie na energię (podczas redukcji albo po prostu by utrzymać masę ciała) wynosi 1800 kcal ten jadłospis jest dla Ciebie. Jeśli potrzebujesz więcej (lub mniej) kalorii, możesz się zgłosić na konsultacje indywidualne! Zapraszam do kontaktu mailowego lub telefonicznego 🙂

Fajna ta dieta 1800kcal, ale co z godzinami posiłków?

Możesz dostosować je do swojego trybu dnia. Jako że jest ich pięć, staraj się je spożywać co 3-4 godziny. Ostatni posiłek powinien zostać zjedzony 2-3 godziny przed snem.

dieta 1800kcal kamil paprotny dietetyk rybnik

Co jeśli czegoś nie lubię?

Pamiętajcie, jadłospis jest ogólny, jeśli potrzebujesz indywidualnego jadłospisu z powodu chorób współtowarzyszących lub po prostu preferencji – napisz do mnie!

Proszę sprawdzić folder spam oraz oferty (gmail) 🙂

Sprawdź też moją poprzednią dietę na 1700kcal

Sprawdź też moje ostatnie posty: